KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15385210
nr 1538 5210
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Akvareller, 3 st, Signerad, akvarell, bladets mått: 29x21, oramade
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:02:50
1/5 19:55:46
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd